PONY LEAGUE 2009 Praha

Čekų internetinis puslapis nustojo teikti informaciją, todėl paskutinių rungtynių rezultatai liko nepaskelbti. Neoficialiais duomenimis. Vakar, šeštadienį 18 val. Lietuvos laiku, mūsų vyresnieji „Vilnius“ BC pusfinalyje susitiko su arogantiška komanda iš Vokietijos. Po I kėlinio pirmavome rezultatu 2 – 1. Po II kėlinio pavyko padidinti persvarą iki 4 – 1. Po III kelinių mūsų vyrai jau pirmavo 7 – 1. Finalo žvaigždė ėmė šviesti vis ryškiau. Tačiau po IV kelinio rezultatas tapo 7 – 5, o po V kėlinio jau neigiamas 7 – 8. Rungtynės baigėsi rezultatu 7- 10 arogantiškųjų vokiečių naudai. Rungtynių metikai Dodia, Bradas, Kirilas. Mūsų vyrų klaidos padėjo Vokietijos komandai. Gaila, bet svajones teks atidėti ateities turnyrams, o tokios pamokos tik grūdina žaidėjų charakterius.
Mūsų jaunesnei komandai Vilnius Cadets (LTU), taip pat nepavyko įveikti savo varžovų iš Slovakijos. Nors po pirmo kėlinio pirmavo 1 – 0 , rungtynes pralaimėjo rezultatu 2 – 18. Metikas – Robertas.
Šiandien mūsų vyresnieji „Vilnius“ BC rungsis dėl III vietos, o jaunesnieji Vilnius Cadets (LTU) rungsis dėl VII vietos.
Palinkėkime sėkmės.

Comments are closed.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos