„SPORTO VILKAI“ turnyre Kutno PIRMI

Finišavo E.Pišeko vardo turnyras Kutno mieste. Lemiamose rungtynėse „Sporto Vilkų“ berniukų komanda 6:2 nugalėjo bendraamžius iš Varšuvos ir iškovojo turnyro nugalėtojų taurę. Berniukai turnyre laimėjo visas žaistas rungtynes.
Laukiame sėkmingai grįžtančių namo.

2009-05-03

6 Responses to “„SPORTO VILKAI“ turnyre Kutno PIRMI”

1. sveiname/
    o kada gryzta gal kas zino

2. SAUNUOLIAI!!!! Sveikinam!!! Laimingai sugrizkit – lauikiam!!!

3. Algirdo Balandžio ekipažas iš Kutno išvyko apie 15 val. Lietuvos laiku. Vilniuje turėtų būti apie 22-23 val. Ekipažo sudėtis (išskyrus Titą) nežinoma.

4. sveiki dar karta
    labai gaila kad titui nepasiseke ir patyre sunkoka trauma tikekimes greit sugis
    darius

5. Sveikinimai vaikams, šaunuoliai.
    Titai, linkiu, kad priverstinis ,,poilsis“ neprailgtų ir
    sveikas sugrįžtum į beisbolo aikštelę.

6. pastabukasRugsėjis 30, 2011 08:03manyčiau, kad „viešuosius pikirmus“ reikiam pradėti taikyti priimant į darbą ŠMM. Ten tiek yra užsisėdėjusių, kad jau seniai laikas išvyti rimto darbo dirbti… Pasižiūri į visokias dukynaites ir liūdna pasidaro…