Baigėsi Sporto Vilkai Cup 2009

taures

Penktadienį, 2009-08-14 baigėsi tradicinis tarptautinis jaunučių beisbolo turnyras Sporto Vilkai Cup 2009, Lietuvos partizanui A.Kraujeliui atminti.

Visi

Turnyrą antrus metus iš eilės laimėjo komanda iš Čekijos, Ostravos „Arrows“, finale 12 – 7 nugalėjusi komandą iš Baltarusijos, Bresto „Zubry“ kuri demonstravo puikų žaidimą.

Čekijos ir Baltarusijos atstovai

Trečioje vietoje liko Kauno ir Utenos jungtinė komanda „Lituanika“ mažajame finale įveikusi blankiai ir banguotai rungtyniavusią Vilniaus „Sporto Vilkai“ komandą.

Sporto Vilkai ir Lituanika

Penkta liko pirmą kartą turnyre dalyvavusi Lenkijos, Dzialdovo “Yeankes“ komanda.

Lenkijos atstovai

Turnyre tradiciškai teisėjavo du teisėjai iš Amerikos, vienas iš Olandijos ir būrelis šaunių Lietuvos teisėjų.

TeisejaiVisi

Turnyro šeimininkas ir organizatorius „Sporto Vilkai“ klubo prezidentas
Prezidentas
Raimundas Kalanta apdovanojo visus turnyro dalyvius ir net sirgalius atvykusius palaikyti savo komandų.