Baigiasi 2009 metų beisbolo sezonas Lietuvoje

Šiandien super finalo trečiosiomis rungtynėmis Vilniuje baigėsi Lietuvos beisbolo lygos čempionatas. Super finalo serija iki trijų pergalių dėl čempiono vardo buvo įdomi ir kovinga. Varžėsi „Juodasis Vikingas“ iš Vilniaus ir „Lituanica“ iš Kauno. Serijos rezultatas 3 – 0 „Lituanica“ komandos naudai neatspindi superfinalo kovų karščio. Kiekvienose dramatizmo ir įtampos pilnose serijos rungtynėse „Juodajam Vikingui“ tik rungtynių pabaigoje vis pritrūkdavo sportinės sėkmės ir „parako“,

II vieta "Juodasis Vikingas"

o „Lituanica“, demonstravusi brandų ir stabilų žaidimą, pabaigoje sugebėdavo išplėšti pergalę. Kauno „Lituanica“ iškovojo 2009 metų Lietuvos beisbolo lygos čempionų titulą.

I vieta Kauno "Lituanica"

Treti Lietuvos beisbolo lygoje liko Utenos „Vėtra“, kuri mažajame finale serijoje iki dviejų pergalių rezultatu 2 – 1 įveikė BK „Vilniaus – Logipolija“ komandą, kuri, po pergalės pirmose rungtynėse Utenoje, per anksti patikėjo, kad pavyks lengvai iškovoti bronzinius apdovanojimus.

Ateinantį savaitgalį Utenoje (arba Vilniuje) vyks INTERLYGOS finalinis turas. Susikaus keturios komandos, tuo užbaigdamos 2009 beisbolo sezoną Lietuvoje.

Finalu susidomėjo Sport 1 televizija

 

Šiandien per finalines rungtynes buvo atvykę Sport 1 televizijos kanalo korespondentai, kurie domėjosi finalu, filmavo, kalbino žiūrovus bei oficialius asmenis.

Žilvinas Vodzinskas

Comments are closed.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos