Baigėsi Lietuvos Tee Ball U12 žiemos čempionatas 2010

Kovo 19 dieną Vilniuje buvo sužaistas paskutinis Lietuvos Tee Ball U12 žiemos čempionato turas, kuriame komandos išsiaiškino turnyrinės lentelės vietas.

Čempionais tapo Vilniaus Sporto vilkų komanda, patyrusi vos vieną pralaimėjimą per visą čempionatą. Ir šiandien Sporto vilkai demonstravo čempionišką žaidimą, du sykius įveikę Utenos Vėtrą rezultatais 26 – 2 ir 19 – 0.

Vicečempionais, po atkaklios kovos, tapo Vilniaus Ąžuolyno komanda, šiandien pirmose rungtynėse 3 – 11 nusileidusi Utenos Vėtrai, bet antrose rungtynėse sugebėjusi atsitiesti ir nugalėti Utenos Vėtrą rezultatu 15 – 5. Ši pergalė užtikrino Ąžuolyno komandai vicečempionų titulą.

Utenos Vėtra, šiandien pelniusi labai svarbią pergalę, čempionate iškovojo trečią vietą, į kurią dar pretendavo Kauno Lituanikos komanda.

Komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais, kuriuos įteikė LBA generalinis sekretorius Edmuntas Matusevičius.

Geriausiu čempionato žaidėju buvo nominuotas Marius Balandis, kuriam įteikta atminimo taurė.

Turo varžybas bei berniukų žaidimą stebėjo berniukų rinktinės treneris Tomas Jankoitis.

Beisbolo fanų vardu norėčiau padėkoti visiems organizavusiems bei kitaip prisidėjusiems prie labai naudingo jauniesiems beisbolininkams žiemos čempionato rengimo.

Žilvinas V.

2 Responses to “Baigėsi Lietuvos Tee Ball U12 žiemos čempionatas 2010”

1. ACIU treneriams!
    Saunuoliai vaikai, teveliai ir visi palaikantys.

2. Khe. Naudoti Bjork pasakų skaitymui vakiraas mažų mažiausiai blogis būtų ;>~ Patys žinot ką ji geriausiai daro ir kur jos vieta ]