Merginos softbolo turnyre Čekijoje

Vilniaus softbolo merginų komanda kovo 11 – 13 dienomis dalyvauja uždarų patalpų turnyre Trebič mieste, Čekijoje. Tai pirmas turnyras mūsų merginoms šiais metais, kuris padės ruoštis vasaros sezono kovoms ir išvykai į Teksasą, JAV šį rugpjūtį. Dar nežinau kaip merginos atrodo aikštėje, bet nuotraukoje jos labai įspūdingos.

Informacija iš Čekijos kol kas pasiekia tik per Romano (Radviliškio komandos vadovo ir trenerio) facebook.

Vyr. treneris Virmidas glaustai ir dalykiškai papasakojo apie kovas Čekijoje.

Komanda nuvyko apie 11 val. į viešbutį, tad iki pirmų rungtynių dar turėjo laiko pamiegoti po naktinės kelionės. Vakare laukė dvejos rungtynės. Pirmose merginos žaidė su šeimininkių komanda Třebíč Nuclears. Pirmose rungtynėse susikaustymas, nereikalingas įsitempimas neleido pasipriešinti ne itin stiprioms varžovėms – pralaimėta 0 – 12. Vakarinėse rungtynėse merginos susitiko su galinga Storms Řepy A komanda iš Prahos. Šiose rungtynėse mūsų merginos neturėjo jokių šansų, nors žaidė jau geriau nei pirmosiose. Pralaimėta rezultatu 0 – 13.

Šeštadienį  komanda susitiko su SK Pegas Sedlčany komanda, kurios lygis panašus į mūsų komandos lygį, tad aikštėje virė atkakli kova, pratęsimas, neišnaudotos kelios galimybės laimėti ir skaudus, bet grūdinantis pralaimėjimas 2 – 3. Paskutinėse grupės varžybose susitikimas su SVK Reprezentace B iš Slovakijos. Nepasipriešinta ir pralaimėta 0 – 10. Mušime mūsų merginos dar tikrai gerai atrodė, bet varžovės tokius kamuolius „traukė“, kad mūsų panelėms liko tik stebėtis.

Apibendrindamas pogrupio varžybas, vyr. treneris Virmidas nurodo, kad žaista su merginų – moterų komandomis, iš kitų labai išsiskiria dvi SVK Reprezentace iš Slovakijos ir  dvi Storms Řepy iš Prahos. Tikėtina, kad jos ir užims pirmas 4 vietas. Tai atletiškos komandos su gera gynyba, mušimu ir puikiu mėtymu (pičeriavimu).

Pridėtinė kelionės nauda – užmegzti ryšiai su Čekų softbolo gen. sekretoriumi, pažintis su slovakais, kurie kviečia merginų komandą gegužės gale į turnyrą Bratislavoje ir dar siūlo 3 dienų mokymų stovyklą (Jei neklystu tą savaitgalį jaunučiai dalyvaus turnyre Trebič). Užsienio kolegos, sužinoję, kad komanda suburta tik prieš metus,- giria mūsų merginas ir tikina, kad įvertinant tik vienerių metų treniruotes – atrodo gerai. Silpniausia žaidimo vieta – mėtymas (pičeriavimas).

Sekmadienį panos Lietuvos laiku žais 14 ir 16 val., o apie 17 val. startuos namo. Vilniuje žada būti pirmadienį apie 7 – 9 ryto.

Šaunios merginos išvykusios į Čekiją: Agnė; Aistė K., Aistė V., Amanda; Eglė; Greta; Laura; Monika G.; Monika V.; Miglė; Nomeda; Paula; Viktorija.

Žilvinas V.

Pogrupis A Pogrupis B
Třebíč Nuclears Havlíčkův Brod
Vilnius Lithuania Falcons Hradec Králové
SVK Reprezentace B Storms Řepy B
Storms Řepy A SVK Reprezentace A
SK Pegas Sedlčany Skokanky z Olomouce

Comments are closed.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos