Junior League Kutno, 2012

Šiandien ryte, vos tik grįžęs po Prahos beisbolo savaitės, treneris Virmidas su jaunučių komanda išvyko į Kutno (Lenkija). Ten liepos 2-9 dienomis dvyliką Vilniaus beisbolininkų varžysis dėl teisės atstovauti Europą Pasaulio serijose.

Vakare bus ištraukti būrtai ir paskirstyti pogrupiai.

Naujienų ieškokite Little League Europos puslapyje ir beisbolo fanuose

http://www.eteamz.com/llbeurope/news/

************************

Vakar mūsų komanda po penkių kėlinių įveikė vokiečių amerikonus rezultatu 18:4.

Šiandien 16 val laukia varžybos prieš Vokietijos komandą.

Lentelė  po pirmos dienos varžybų čia:

LB-11

******************

 

38 Responses to “Junior League Kutno, 2012”

 1. sveiki
  rytoj 14.30 pries JAV vokiecius , poryt 16.00 pries vokiecius , uzporyt 16.00 pries cekus, ketvirtadieni 10.00 su baltarusiais o penktadieni 10.30 su olandais .“ Nebloga grupe „. Kitoje Italai, Moldavai, Lenkai, Vengrai ir UK

 2. Naujausiais duomenimis lietuviai siandien baige zaidima per penkis kelinius. 18-4.

  Laimejom ! !

 3. Jėga. Prieš vokiečių amerikonus :) Šaunuoliai!!!!!

  Titai – su gimtadieniu!

 4. Nustebinot!!! Saunuoliai!!! Taip laikykit ir toliau!!!
  Sekmes!
  … gera dovana Titui! Su tortadieniu!

 5. Nagus graužiuos kad nemačiau varžybų.
  Gražios turėjo būti (lietuvių akims) varžybos.

 6. Šaunuoliai vaikinai. Komanda, Tito gimtadienio proga, didelę dovaną įteikė sau ir mums visiems. Titą net Beata pasveikino su gimtadieniu ir dovanėlę įteikė.

 7. Valio!
  Puikus startas! Saunuoliai!

 8. Tai bent naujiena, net šiurpuliukai per nugarą laksto :)

  Jūs tikri šaunuoliai!!!

  Ir su tortadieniu Titai!!!

 9. Truputeli daugiau apie zaidima. Po pirmo kelinio 5:0 po antro 10:1 po trecio 18:1 ir po to jau perejom prie pastatymu. Mes pramusem 9 hitus , 8 BB ir net 8 varzovu klaidos . Jos dazniausiai budavo kai bazese zmones begdavo o amerikieciai kad darytu tikra out bandydavo padaryti per daug. Jie tepramuse tik 3 hitus . Marius mete 20metimu . Romantas 32 , Arnas 27 . Ryt su vokieciais . 16h

 10. Na ką, istorija kartojasi 14:3 ir penki kėliniai. Valio :)

 11. Aciu Jolita uz puikias naujienas :)

  Valio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 12. 14:3 pries vokiecius . Bet zaidimas manes netenkino nes vokieciai neturejo metiku (vakarykste ju pergale pries cekus jiems brangiai kainavo) . Rezultats geras bet zaidimas ne . Pupa mete 62 metimus Viktoras 8 ir Marius 13 . Ryt su cekais . Jei laimim galima sakyti kad pirmi grupeje nes tada tereikes laimeti vienas is dvieju paskutiniu .

 13. Kaiii šaunuoliai!!! Linkim gerai nusiteikti ir žaidimui su Čekais. Tikimės, kad pailsėjot gerai, nes Vilniuje praeita naktis nelabai butu davus ilsėtis – tokiu žaibų ir griaustinių senokai nemačiau. Šiandien įkelsiu keletą nuotraukų į Veidknygę :)))
  Sėkmės dar kartą!!!

 14. Smagu matyti tokius rezultatus kovojant prieš garsias komandas

  Lentelė po 2 dienų
  http://www.eteamz.com/llbeurope/files/JLB-11.pdf

  Sėkmės su čekais

 15. 10:7 pries cekus nors pradzioje buvo 0:4 (dvi ziaurios klaidos) Nuo ketvirto kaip pradejo musti net grazu buvo ziureti . Paskutiniame keliny dvi musu klaidos atgaivino ceku viltis bet uztikrintas Nomedos zaidimas nubrauke visas ceku iliuzijas,
  mete Deividas 13 metimu , Marius 50 ir Viktoras 70.
  Superinis Viktoro metimas.

 16. Saunuoliai!

 17. Šaunuoliai vaikai. Taip ir toliau

 18. Dziugu skaityti!!!! Saunuoliai!!!!
  Tradiciskai linkiu gerai pailseti ir sekmes Jums rytdienos zaidime!!!
  Vikciau, saunuolis! dziaugiames visi!!!

 19. Saunuoliai! Jus dziaugiates savo pergalemis, bet mes – like cia irgi negalim atsidziaugti. Neitiketina!!!!!!

 20. Baltarusiai nugalėti. Valio

 21. Jolita
  plačiau please…Turi tiesiogini ryšį su Kutnu :) Koks rezultatas? Po kiek kėlinių? Kokios mūsų komandos stipriosios/silpnosios pusės? Kur dar reikia patobulėti? 😀 Na pradžiai bent tiek :DDDDD

 22. Is pradziu rezultatas buvo 10 – 0, musu naudai. O galutinis rezultatas 21-17 (lygtai). O daugiau informacijos po 12tos valandos 😉

 23. JEGA!!!

 24. Čia tai komanda!!! Šaunuolė Nomeda palaidojusi čekų iliuzijas, O kaip šauniai Viktoras mėtė sunku net įsivaizduoti, iš Virmido išgirsti pagyrimą „Superinis mėtymas“ – čia kažkas nerealaus.
  Baltarusiai užversti – čia , ko gero, saldus kerštas už anuos metus (norėtųsi daugiau detalių).
  Kaip noriu pamatyti tokį turnyrą, gaila nieks netransliuoja per TV, rodo visokias nesąmones iš Venesuelos….

 25. Iš Kutno atlėkė žinutė, kad baltarusiai įveiti rezultatu 21 – 11. Mėtė Arnas, Deividas, Romantas (eiliškumo bei metimų skaičiaus lauksim iš Virmido). dabar komanda ilsisi po apsilankymo vandens atrakcionų parke.

 26. vakar pralaimejome olandams 9-19. Rungtynes keistos. Teisejas italas. Kad jis „gryba pjauna“ suzinojome dar pries rungtynes is kitu teiseju. taip ir buvo. klydo skaiciuodamas outus ir pan. gale isvare Virmida is aikstes. o del ko sunku suprasti. Siandien prasideda atkrintamosios. palinkekim Algirdui sekmes susitvarkyti aiksteje vienam be Virmido.

 27. Pagaliau atsirado rysys. Matyt taupe todel atjunginejo. Siandien pries vengrus 16:0 . Be didelio vargo . Ryt pusfinalis pries cekus kurie 4:0 siaip taip iveike anglus. Italai laimejo prie amerikonus ir dabar laukia kas laimes vokieciai ar lenkai.

 28. saunuoliai!!!
  sekmes rytoj ir PORYT!

  o mes ka tik islydejome berniukus i Cekija.

  Lietuvoje ziauriai karsta, virs 30 laipsniu

 29. Linkiu virmiui saltu nervu,o vaikams zaisti malonumui, tada tikrai litel liga musu :)

 30. Sveikinimai jaunučiams ir didžiausios sėkmės berniukams ! Kaip bebūtų gaila, linkėjimus šį kartą su Ugniumi siunčiame iš Santariškių vaikų ligoninės :( Bando pastatyti Ugnių ant kojų… Labai norėjom būti su visais Čekijoje, bet deja… Visa širdimi būsime su jumis ir jus palaikysim. Parvežkit, berniukai, Ugniui pergalę ! Sėkmės visiems!

 31. Sekmes Virmidui ir vaikams Kutne. Jus du zingsniai nuo didziosios pergales.
  Musu kelione praejo sekmingai, ilsimes ir kaupiames rytojaus varzybom. Net patys nezinom, silpni mes ar stiprus. Pamatysim rytoj.

 32. O jei, Ilona ir Ugniau, sveikite ir stiprekite!

 33. dekojame visiems uz linkejimus, bet pusfinalio praeiti nepavyko. Cekai puikiai isanalizavo musu zaidima, pasidare „namu darbus“ ir labai techniskai ir strategiskai mus sudorojo 0 – 10. Apmaudu, bet cekai zaide geriau. Praloseme jau per pirma kelinuka 0-5 ir 4 klaidos. Vyrukai dar bande kabintis uz zaidimo, bet ceku treneriai strategiskai pakeite metika – labai pataike – ir jau tada nuleme rungtyniu baigti. Mete Pupa (sauniai tvarkesi) bet cekai prie jo prisitaike ir muse hitus… 20 metimu mete Mariu Liudna, bet cekuciu strategija pasiteisino su kaupu.

 34. Rytoj zaisime su vokieciais del 3 (garbingos) vietos. 11 h vietos laiku.

 35. Šiandien vaikai nenukabino nosių ir 6-7 nugalėjo vokietukus. Taigi – prizinė trečia vieta. Sveikinu.

 36. Nors rungtynės dėl 3 vietos šiame turnyre visiškai nemotyvuojamos, tenka jas vaikinams žaisti. Jau pirmame kėlinuke pavyko užpulti ir parsinešti 4 taškelius. Toliau vyko tuščia kova. Penktame kėlinuke, po mūsiškių klaidos – vokiečiai pelno 3 taškus. Mums pelnyti taškų nepavyksta, bet rezultatas dar palankus. Septintame kėlinuke vokiečiai sugeba išlyginti ir net persverti rezultatą 4 – 5. Liko paskutinis mūsiškių puolimas. čia reikėjo pademonstruoti valią ir charakterį. Mušti eina Karolis už kažkokią nuobaudą iki šiol sėdėjęs ant suolo. Karoliukas stipriai muša kamuoliuką pažeme palei 3 bazę. Kamuoliukas rieda toli išrieda iš aikštės. Italų teisėjas eilinį kartą „grybauja“ rodo užribį, bet namų teisėjas rodo žaidimą. Eikliakojis Karolis skuta iki 2 bazės. Vokiečių treneris maldauja teisėjo skirti užribį, bet šis atsako: „sorry, negaliu“. Sekantis muša Lukas P. Mušimas nesėkmingas pakabinamas kamuoliukas virš kvadrato – out. Nomedos eilė. Nomeda švystelėjo už kvadrato į tarpą ir lengvai spėjo į bazę. Toliau Adomas (tą diena puikiai mušęs hitus). Adomui ranka nesudrebėjo, kai liuobė – centro tolimajam už galvos palei tvorą – Karolis lygina rezultatą, o Nomeda pelno pergalingą tašką. Maža paguoda, bet šiek tiek paguodė – viltys buvo didžiulės.
  Finale šauniai Čekų komandai nepavyko įveikti klastingų italų. Labai gaila, mes buvome už čekučius, nors jie mus ir įveikė pusfinalyje. Daug malonių įspūdžių iš „BEATALYGOS“ parsivežti nepavyko. Beatos „tvarkos“ dominavimas gniuždė šventinę nuotaiką tiek komandoms, tiek mums – žiūrovams.

 37. Nu kaip su tokiu treneriu tai patas giriausias rizultatas.O seip saunouliai nes garbingay pabaige sita turnirka. Sekmes jiems ir tjoliau

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos