Sporto vilkai (U10) Kauno ture

Sekmadienį vyko Lietuvos Tee Ball žiemos čempionato Kauno turas, kuriame kovojo jaunieji (U10) beisbolininkai. Vilniaus Sporto vilkų jaunieji beisbolininkai iki tol nebuvo patyrę pralaimėjimų, tad ir Kaune nenorėjo pralaimėti. Šį kartą komandos vyr. treneris Virmidas liko Vilniuje, o su komanda vyko trenerė Irutė. Trenerės patarimai žaidėjams, sėkminga strategija sudarant mušančiųjų eilę ir paskirstant žaidėjų pozicijas, leido jauniesiems beisbolininkams solidžiai pasirodyti Kauno ture.

Jau pirmas rungtynės su Lituanika 2 komanda vilniečiai pradėjo uraganiniu puolimu, per pirmą puolimą pelnydami 7 taškus. Per pirmą gynybą truputi trūko atidumo ir vilniečiai prasileido 3 taškus, bet tai buvo visi prasileisti taškai tose rungtynėse, o per du sekančius puolimus Sporto vilkai pelnė dar 12 taškų ir nugalėjo Lituanika 2 komandą rezultatu 19 – 3.

Antrose rungtynėse Sporto vilkai susitiko su Lituanika 1 komanda. Vilniečiai įvertino kauniečių patirtį ir gynėsi labai atidžiai, neleisdami varžovų net į antrą bazę, patys per pirmą puolimą pelnydami 3 taškus, per antrą – 5 taškus. Ketvirtame Lituanikos 1 puolime, jau „išmušus“ iš žaidimo du puolėjus, Andriukas, kaip jis pats gyrėsi, nutarė padovanoti taškelių kolegoms iš Kauno. Tą jis ir padarė, nevykdė trenerės nurodymų ir sugriebęs kamuoliuką neskubėjo išmušti trečiojo žaidėjo, tuomet kauniečiai pelnė 2 taškus. Rungtynes Sporto vilkai laimėjo rezultatu 8 – 2.

Trečiose rungtynėse Sporto vilkai, be didesnio vargo, nugalėjo Kauno r. Tigriukų komandą rezultatu 17 – 0.

Kaip jau tapo įprasta, komanda iš Rūklos neatvyko, todėl komandai įskaitytas techninis pralaimėjimas 0 – 7.

Sporto vilkų komandos garbę sekmadienį gynė: Povilas ir Napalis, vienas pakabinęs net 3 „orus“, kitas „mirtinai“ uždaužęs kauniečių stovą, o juk jie mušimo rungties nugalėtojai, beje, gynyboje jie buvo pagrindiniais ramsčiais; Lukošiukas pelnęs net 9 taškus; Lukas M. nuožmiai varginęs varžovų gynybą; Gytis vis bandęs apginti ne tik „fildą“, bet ir 3 bazę vienu metu; Edvinas, patikimai gynęs 1 bazę; Rokas puikiai mušęs ir linksminęs žiūrovus savo šypsena; Eimantas puikiai mušęs; linksmasis Andriukas, puikiai mušęs, greitai bėgęs; trenerė Irutė patikimai sustygavusi šia linksmą komandą.

Nugirstas pokalbis:

 Prie sekretoriato prieina kažkas iš kauniečių ir klausia:

 – Ar yra kas laimėję prieš vilniečius?

– Ne,- dusliai nuskamba atsakymas, – to dar nebuvo.

– Aaa…

Džiugu buvo matyti salėje kauniečių sirgalių, o viena kaunietė, beisbolo fanė vardu Eglė, atsisveikinant palinkėjo vilniečių komandai sėkmės, ačiū jai.

Po, jau tradicija tampančio, apsilankymo kebabinėje, komanda sėkmingai grįžo į Vilnių.

Žilvinas V.

5 Responses to “Sporto vilkai (U10) Kauno ture”

  1. Šaunuoliai, vaikai.

  2. Ačiū Žilvinui už linksmą Kauno turą apžvalgą…..užsimerkiu ir matau, kaip Napalis „mirtinai“ uždaužo kauniečių stovą.

  3. Išties labai negražu rašyti žodį „ačiū“ su ų. 😉

  4. Išties, žodis ačiū su raide ų, tikrai, nekaip skamba, gal net reikšmė kita, būtinai pataisysiu.

  5. Tablet Popust

    Beisbolo fanai » Blog Archive » Sporto vilkai (U10) Kauno ture

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos