Lietuvoje startavo 2010 m. beisbolo sezonas

Balandžio 23 dieną Kaune, 2010 metų Interlygos rungtynėmis, startavo Lietuvos beisbolo sezonas. Pirmose  sezono rungtynėse susitiko praeitų metų čempionai Kauno Lituanica ir Vilniaus Sporto Vilkai. Atkaklios rungtynės vyko saulėtu, bet neįprastai vėjuotu oru. Šešis kėlinukus nė vienai komandai nepavyko pelnyti taškų, septintame kėlinyje Vilniaus Sporto Vilkai pelno 1 tašką, bet kauniečiai nenuleido rankų, savo puolime atsakė 2 pelnytais taškais. Kituose kėlinukuose abiem komandom taškų kraičio padidinti nepavyko. Rungtynes rezultatu 2 – 1 laimėjo Kauno Lituanica.

Žvelgiant į mažai rezultatyvią rungtynių baigtį, galima teigti, kad komandų metikai ir gynybos rimtai padirbėjo. Lituanicos komandoje metiko pozicijoje 7 kėlinukus žaidė Audrius Bieliauskas, 2 kėlinukus – Marijus Dargis. Sporto Vilkų komandoje ant kalnelio šeimininkavo vienos šeimos, tačiau skirtingų kartų atstovai: Virmidas Neverauskas – 7 kėlinukai, Dovydas Neverauskas  – 1 kėlinukas.

Optimizmo teikia svarus vilniečių pasipriešinimas išvykoje Interlygos čempionams. Labai norėčiau tikėti, kad išaugo vilniečių meistriškumas ir, jokiu būdu, nenoriu tikėti, kad susilpnėjo kauniečiai.

Balandžio 25 dieną sekmadienį Vilniaus beisbolo aikštėje galėsime stebėti sezono atidarymo rungtynes Vilniuje.

12 val. Jaunučių čempionatas – susitinka Vilniaus Sporto Vilkai su Druskininkų komanda. (Vilniečiai rungtynes laimėjo rezultatu 17 – 4)

14 val. Berniukų čempionatas, Vilniaus derbis, bus žaidžiamos dvejos rungtynės – susitinka Sporto Vilkai su Ąžuolyno komanda. (Abejas rungtynes laimėjo Sporto vilkai rezultatais 18 – 0 ir 17 – 8.)

Pirmadienį  17 val. (Vilniaus komandai rinktis 16 val.) Jaunučių čempionatas – susitinka Vilniaus Vilnius su Tigriukais iš Kauno raj. (Vilniečiai įveikė mažiau patyrusius varžovus rezultatu 34 – 5)

Antradienį 18 val. varžysis Vilniaus Juodasis Vikingas ir Vilniaus Vilnius.

Žilvinas V.

2 Responses to “Lietuvoje startavo 2010 m. beisbolo sezonas”

1. „Sporto Vilkų komandoje ant kalnelio šeimininkavo vienos šeimos, tačiau skirtingų kartų atstova“ ;DDDDDDDDDD

2. Šiandien (gegužės 5 d) Vilniaus jaunučiams (Sporto Vilkai Vs BK Vilnius) varžybų nebus. Treniruotės nebus taip pat. Ryt (gegužės 6 d.) renkamės 16 val., varžybos 17 val.