Berniuku cempionatas Bulgarijoje (atnaujinta)

I Bulgarija atvykom sekmingai, jeigu neskaityti Nomedos pamestos piniginės (tik pinigai) ir Antanuko prakirsto bei sėkmingai susiūto smakro.

dsc061211

Taciau labai nepasiseke pirmosios varzybos. Nors musu berniukai gerokai stipresni, pergale svente austrai :( Rezulatas 5:2. Koja pakiso pirmu rungtyniu jaudulys. Pitceriavo 5 kelinius M. Balandis, paskutini  kelini A. Aleksandravicius. Ketceriu atitinkamai buvo Adomas ir Pupa.

Per pirmą puolimą, jaudulys padarė savo, gauti trys „strike out“ iš eilės. Nuostabiai taikliai mėtė  austrų metikas (Nr.10), o apsiginti be taškų nepavyko, prasileidom 3 taškus.

Antrame kėlinyje po Adomo hito užimta pirma bazė, o kol Titas V. atsirinkinėjo metiko metimus, Meška nusivogė iki 3 bazės. Titas išleidžiamas į bazę, o Adomas „pavagia namus“.  Titas prisivagia iki 3 bazės, bet 3 „strike out“ iš eilės, nebesuteikia galimybės pelnyti antro taško.

Ketvirtame kėlinuke jau berniukai ėmė  kilti , bet pramušimai silpni, ir priešininkai lengvai „autuoja“, o priešininkam pavyksta atsinešti dar 1 tašką. Penktame kėlinyje Matas N. atmuša hitą, nusivagia iki 3 bazės, o Nomedai pramušus hitą parneša tašką. Šeštame kėlinuke priešininkai vėl atsineša tašką, o mūsiškiai užpulti nesugeba. Per paskutinį puolimą nieko nuveikti nebepavyko, komanda buvo palūžusi, sirgaliai taip pat.

 dsc061812

Antrosios varzybos su cekais- rezultatas 13:3, mes pralaimejom, taciau dekojom berniukams uz nuostabu zaidima, kovinguma. Ant pitcerio kalnelio visas rungtynes atstovejo Pupa savo išskirtiniais metimais erzindamas priešininkus, kurių dauguma atmušimų kilo į orą, o čia labai puikiai CF suzaide Adomas, ketceriavo Diska ir visi vaikai kovojo. Labai puikia su iškeltomis užduotimis tvarkėsi, po nosies traumos atsigaunantis Romantas Trumpa. Sirgaliai taipogi pagavo ritmą. Trenerių Tomo Kviklio ir Tomo Jankoičio sprendimas Mešką leisti žaisti centro filde pasiteisino su kaupu. Priminsime, kad išvakarėse Čekija nugalėjo Turkiją 50:1.

 

 dsc062111

Treciosios varzybos  – berniukai zaide su turkais. Laimejom 18:8. Demonstravom komandai iprasta zaidima. Ant kalnelio 3 kelinius stovejo Antanukas, 1.5 kelinio Nomeda, rungtynes uzbaige Matas Nedzveckas.

Pagaliau Adomas galėjo pademonstruoti savo mušimo galią. Penki priėjimai – penki hitai, du iš jų trijų bazių. Balandis – trys priėjimai -1 hitas, 1- bb. Titas V. Du priėjimai – 2 hitai. Diška – keturi priėjimai – 2 hitai. Nomeda 4 priėjimai – 1 hitas, 1 – dovanojama bazė už ketčerio sutrukdymą mušti. Matas Nedzveckas 4 priėjimai – trys hitai, 1 – bb. Karolis Patumsis – vienas priėjimas -1 hitas. Karolis Jonaitis du priėjimai – 2 hitai. Matas Jonaitis du priėjimai – 1 hitas. Pupa keturi priėjimai – 1 hitas, 2 bb. Komanda esant rezultatui 11:2 penktame kėlinyje atsipalaidavo ir turkai sušvelnino rezultatą iki 11:8, tiesa per savo puolimą nokautavo priešininkus 18 : 8, ir rungtynės buvo sustabdytos. Tuo metu buvo užimtos visos 3 bazės ir tik 1 out.
 
 
 
 
 
 

 

dsc06197

Rytoj laukia varzybos su rumunais. Dziaugiames, kad po sunkios traumos Titas gales padet komandai sioje kovoje :)

P.S. Siuo metu svenciame visu liepinuku gimtadieni :)  Labai smagu.

Laukiame komanteru

One Response to “Berniuku cempionatas Bulgarijoje (atnaujinta)”

  1. valio
    gaila kad prkisiote austrams

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos