KITAIS METAIS- TARP AŠTUONIŲ STIPRIAUSIŲ

Trnavoje (Slovakija) sėkmingai Europos jaunių (U18) kvalifikacinį turnyrą pabaigė Lietuvos rinktinė, iškovodama vietą savo šaliai sekančių metų Europos čempionate. Finale mūsų jaunuoliai iki dviejų pergalių žaidė su šeimininkais, Slovakijos beisbolininkais. Lietuviai į finalą pateko su viena įskaitine pergale. Pirmos finalo rungtynės mūsų rinktinei susiklostė nesėkmingai-jos pralaimėtos net 2:10. Teisybės dėlei reikia pažymėti, kad traumas gavo du pagrindinės sudėties žaidėjai-metiko pozicijoje negalėjo žaisti Dovydas Neverauskas, o antros bazės gynėju Vydmantas Koldūba. Lemiamas finalo rungtynes metiko pozicijoje pradėjo Justinas Raupėnas, gaudytojo-Gytis Martūnas. Pirmą kėlinį lietuviai laimi 4:3. Po dviejų kėlinių lygu- 5:5. Toks pats rezultatas 5:5 išlieka ir sužaidus šiose rungtynėse penkis kėlinius. Nesėkmingai mūsų komanda sužaidžia šeštąjį kėlinį, kurį pralaimi 0:4, ir slovakai pabėga į priekį 9:5. Bet tuoj pat seka sėkmingas Lietuvos beisbolininkų puolimas, per kurį mūsų žaidėjai pelno dešimt taškų, ir jau 15:9 priekyje Lietuva. Metiko pozicijoje nuo septinto kėlinio mūsų komandoje pradeda žaisti Kasparas Bareika. Po aštuonių kėlinių rezultatas didėja iki 18:9 mūsų komandos naudai. Belieka paskutinis, devintasis kėlinys. Nors jį mūsų jaunimas ir pralaimi 1:2, tačiau galutinis rezultatas 19:11 Lietuvos rinktinės naudai, o finalo serija 2:1. Lietuva iškovoja teisę kitais metais žaisti tarp aštuonių stipriausių komandų! Priminsime, kad šią rinktinę kovoms ruošė Virmidas Neverauskas.

One Response to “KITAIS METAIS- TARP AŠTUONIŲ STIPRIAUSIŲ”