Su softbolu į Švediją, su beisbolu į Lenkiją

 

Kovo 1 dieną iš Lietuvos pajudės net keturios komandos.

Į Švediją išvyksta softbolo merginų komanda. Komandoje merginos iš Vilniaus, Radviliškio ir Kauno. Švedijos organizatoriai labai laukia atvykstančių merginų. Mūsų komanda į Stokholmą atplauks iš Talino, penktadienio ryte.

Tik atvykus į Enköping suplanuotas susitikimas su vietinio dienraščio žurnalistu. Vėliau merginos keletą valandų praleis baseine, už kurį apmokėjo miesto valdžia. Vakare laukia lengva pitčeriavimo treniruotė. O šeštadienio rytą prasidės turnyras. Turnyre, be mūsų komandos, dalyvaus šešios Švedijos moterų- jaunių komandos. Mūsų komanda pati jauniausia. Sekmadienio vakare turnyro organizatorė Ingrid pasikvies komandą pas save į svečius.  Na,o pirmadienį suplanuotas apsilankymas švediškoje mokykloje.

Iš Švedijos merginos išvyksta pirmadienį, keltu Stokholmas-Ryga, Lietuvą pasieks tik antradienį.

Komandos vadovas Žilvinas Vodzinskas, treneris – Romanas Paskočimas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tuo pat metu į Dzialdovą (Lenkija)  išvyksta dvi Vilniaus ir viena Kauno beisbolo komanda. Čia jau dvyliktą kartą vyks tarptautinis turnyras Lenkijos Prezidento Taurei laimėti. Turnyre dalyvauja komandos iš Rusijos, Baltarusijos, Rumunijos, Ukrainos, Moldovos, Lenkijos.  Vilniaus komanda yra nuolatinė šio turnyro finalininkė, keletą kartu laimėjusi taurę.

Sėkmės visoms mūsų komandoms!

Diana

27 Responses to “Su softbolu į Švediją, su beisbolu į Lenkiją”

 1. Nekantriai laukiame žinių iš turnyrų. Žinau, kad dalyviams nevisada būna pakankamai laiko informacijos skleidimui, tačiau tikiuosi, jog likusių namuose fanų nepamiršit…

 2. Merginu komanda sekmingai pasieke Talina, isikure kelte ir isplauke i atvira Baltijos jura. Siuo metu merginos jau pavakarieniavo ir siaucia puikaus kelto parduotuves (barai dar laukia). Del prasto rysio negaline ikelti komandos foto. Nuotaikos geros, visos sveikos. Kokia beisbolistu situacija Dzialdove?

 3. Džiaugiamės, kad sėkmingai įveikėte Baltijos jūrą. Tikiuosi panos nenusiaubė kelto barų, o tik turėjo „gerą laiką“. Šiuo metu jau esate vietoje. Įdomu, kaip su gyvenimo sąlygomis? Interviu metu nepamirškite paminėti visada ir viskam pasiryžusių tėvelių aistruolių. Gero vakaro baseine, neperšalkite. Rytoj sėkmingo starto!

 4. Dzialdove musu antroji komanda laimejo pries Skydeli 10:0 Pitceriavo Antanas ir Lukas M.
  Pirmoji komanda laimejo pries ukrainiecius 8:1. Pirceriavo Pupa, Arnas ir Romantas.
  Kauiecia pralaimejo Rusu Akuly“ ‘komandai 0:1. Pitceris Giedrius.
  Vakare komandos suzais dar po vienas varzybas.

 5. Sveiki,
  Gal kas žinot vakaro rungtynių rezultatus?

 6. 8:00 – 08:50 Zubrs Brest – Sugar Storm Skidel 10:0
  09:00 – 09:50 Abator Kiszyniów – West Fire Rivne 6:5
  10:00 – 10:50 Akuly Balashikha – Lithuanica Kowno 1:0
  11:00 – 11:50 Yankees Działdowo – BK Mińsk 12:3
  12:00 – 12:50 Vilkai Vilnius II – Sugar Storm Skidel 10:0
  14:00 – 14:50 Vilkai Vilnius I – West Fire Rivne 8:1
  15:00 – 15:50 Zubrs Brest – Lithuanica Kowno 3:1
  16:00 – 16:50 Yankees Działdowo – Abator Kiszyniów 8:4
  18:00 – 18:50 Akuly Balashikha – Vilkai Vilnius II 1:0
  19:00 – 19:50 BK Mińsk – Vilkai Vilnius I 4:6
  20:00 – 20:50 Sugar Storm Skidel – Lithuanica Kowno 2:5

 7. Sveiki, visi išvykę, tikimės, kad jums sekasi gerai, bet mes laukiame žinių ir rezultatų iš visų komandų šeštadieninių rungtinių.

 8. gaila gaila jokios info is itemtu varzybu ne jau bf puslapis mirsta ar KA?

 9. Kovo 3 d. priešpietę merginų komanda Enkopinge(Švedija) sužaidė dvejas rungtynes. Pirmasias pralaimėjo rezultatu 5-6, antrasias laimėjo rezultatu 8-7. Po pietų žaidė trečiasias runtynes su čempionais. Laimėti nesitikėjo, bet… kaip viskas vyko papasakos sugrįžusios.

 10. tai tiek nejau nevert ifo paskelbti ar tai tai sunku ar vaikai neverti to????????????????????????????????????????
  ESU LENGVAI NUSIVYKES

 11. Šaunuolės merginos!

 12. Suprantu, kad Darius nusivyles… bet nereikia spekuliuoti vaikų verte. Paprasčiausiai gal tos info nėra, kad neskelbiu. Žilvinas pasakė tiesiai šviesiai: „Laimėti nesitikim, leisim jaunimui pažaisti.“ Tiek mano turimos info. Gal reiktų įvertinti tai, kad šita info apsikritai yra šiuo metu čia. Enköpinge prie interneto priėjimo jie neturi. O merginos tikrai šauniai atrodė! Su geriausiais linkėjimais iš Stokholmo.

 13. Uz valandos pirmoji musu komanda zais su Bresto Zubrais del patekimo i finala. O po poros valandu antroji komanda aiskinsis su Kaunu del 5 vietos.

 14. Pirma komanda po pratesimo iskovojo pergale. Finale zais del pirmos vietos su Maskva.

 15. po triju pratesimu pusfinali laimejom 3;2. 14 val finalai kovosim pries rusu komanda.

 16. Saunuoles paneles. Rezultatai dziugina. Sekmes ir siandienos varzybose!

 17. Dėkingi už žinias ir rezultatus. Sėkmės finale!!!!!!

 18. Šaunuoliai vilniečiai ! Linkim lemiamos pergalės :)

 19. Susikaupkite ir laimėkite! Tikėkime, kad ir Fortūna bus mūsų pusėje!

 20. AKULY BALASHIKHA – Vilkai Vilnius I 1:0
  deja…

 21. Gal kas žinote, kelintą valandą planuoja būti Vilniuje?

 22. skambinausi su antanu 23,32 buvo jau lietuvoj tai matyt 1 bus

 23. Ačiū, Dariau.

 24. Įdedu nuorodą į nuotraukas iš šeštadienį (kovo 3d) laimėtų runtynių Švedijoje. Fotografas – šaunus švedas Henningas.
  https://picasaweb.google.com/lh/sredir?uname=108806413746318423066&target=ALBUM&id=5716094866293199441&authkey=Gv1sRgCJqQj4Sd0ZPiAg&feat=email

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos