Pirmadienis San Diego

Po ilgos kelionės į Kaliforniją ir sunkių dviejų sekmadienio kovų, rami naktis į pirmadienį komandai buvo ypač reikalinga. Tikėtina, kad jie pamiegojo iki soties, o jau ryte dalis vaikų su šeimomis keliavo į paplūdimį prie jūros, vandenyno ar įlankos maudytis.

Vakare jau laukė trečios varžybos su Peninsula LL komanda.

Rungtynes nuo kalnelio pradeda Pupa. Per pirmą puolimą San Diego komanda pelno vieną tašką, lietuvaičių pirmą puolimą vainikuoja Mariaus ir Nomedos pelnomi taškai. Antrą varžovų įnirtingą puolimą stabdo gynyba, išmušdama puolėją pirmoje bazėje ir Pupa „išrašydamas“ du „strike out“. Apsiginta be taškų. Varžovai nerimauja, o mūsiškiai eina pulti. Net 10 puolėjų stojo su lazda atmušti (mušimo eilėje visi 14 žaidėjų), du iš jų, Titas ir Lukošiukas, išėjo į bazę už pataikymą į jį kamuoliuku (HBP). Taškus pelno: Titas, Napalis, Lukošiukas, Arūnas, Domantas.

Po dviejų kėlinukų lietuvaičiai pirmauja 7 – 1, nors tablo skelbia 6 – 1, teisybės nutarta neieškoti.

Trečiame kėlinuke kelios gynybos klaidos ir varžovai pelno 4 taškus. Mūsiškiai šeši puolėjai stoja su lazda, pelno vieną tašką.

Ketvirtame kėlinuke varžovai pelno 1 tašką, vilniečiai atmušti stoja devyni ir atsako penkiais taškais. Taškus pelno: Matas, Lukošiukas, Arūnas, Romantas, Marius.

Penktame kėlinuke taškų nepelno nė viena komanda.

Šeštame kėlinuke ant kalnelio stoja Arnas. Du „strike out“, vienas pramušimas, vienas „out“ pirmoje bazėje, puiku, pulti komanda jau neina, rungtynės laimėtos 13 – 7, nors tablo vis skelbia, kad 12 – 7.

Rungtynėse penkis kėlinukus šauniai mėtė Pupa, atliko 74 metimus (praleis 4 dienas), gražiai rungtynes užbaigusiam, 16 metimų atlikusiam Arnui nereiks praleisti nė vienos dienos.

Apibendrinant rungtynes Virmidas paminėjo Mariaus, Nomedos, Domanto, Viktoro ir kt. gražius pramušimus, Lukošiuko ir Mato šaunius „pastatymus“ ir žinoma gerai mėčiusius Luką Pupą ir Arną.

Nors visame katalikų pasaulyje artėja Velykos, mūsų vaikams panašiau į Kalėdas – dovanėlių metas.

Antradienį 12 val. Numatyta išvyka į Petco Park, t.y. MLB komandos San Diego Padres stadionas. Berniukai pamatys kaip atrodo didieji beisbolo stadionai, palygins su Vilniaus „beisbolo stadionu“ ir, tikiu, kad grįš į Vilnių.

17 val. komandos laukia ketvirtos rungtynės. Kitų komandų treneriai atidžiai stebi mūsiškių žaidimą, strateguota, todėl žaisti bus vis sunkiau, bet jie nežino kokį stiprų strategą turi mūsų komanda.